jachtársky klub

tj motoryacht

Naše aktivity

jachting pre deti a mladez

Jachting pre deti a mládež

Veríme, že práca s deťmi a mládežou je dôležitá nie len pre vštepovanie lásky k vode pod plachtami, ale aj pre rozvoj komunity, ktorej sme súčasťou. Radi svoje vedomosti odovzdávame mladšej generácii na aktivitami plných tréningoch.

Jachting pre dospelých

Nikdy nie je neskoro pridať sa k nám, vyskúšať niečo nové, zakúsiť vietor pod plachtami. Preto, či už ste nováčikovia, alebo skúsení jachtári, u nás sa pre vás určite nájde miesto!

Kurzy vodcu malého plavidla

Priamo u nás viete absolvovať kurz Vodcu malého plavidla v kategóriach A, B a C.
Naše kurzy sú kvalitnou teoretickou aj praktickou prípravou na štátnu skúšku pre získanie oprávnenia vodcu malého plavidla.

O NÁS

TJ Motor-Yacht Námestovo je jachtársky klub, zameraný na rozvoj jachtingu v Námestove na Oravskej priehrade.

Zameriavame sa predovšetkým na našich najmladších a mládež.

Svoju činnosť neobmedzujeme len na jachting, ale prakticky na všetky aktivity, ktoré súvisia s plavidlami vôbec. Organizujeme kurzy vodcu malých plavidiel, regaty a letné tábory pre deti. Poskytujeme poradenstvo pri stavbe, nákupe, predaji a registrácii lodí.

Máte otázky?

Či už sa chcete dozvedieť niečo viac o kurzoch, alebo tréningoch mladých jachtárov, či máte otázku iného typu, radi vám odpovieme.