naše aktivity

jachting pre deti a mladez

Jachting pre deti a mládež

Práca s deťmi a mládežou, vedenie zverencou k radosti z pohybu, zdravému zápoleniu a zábave pri dosahovaní cieľov je jeden z najdôležitejších cieľov nášho klubu.

Sme presvedčení, že vychovať cieľavedomého jachtára, ktorý vie že cesta za cieľom môže byť náročná, je jednou z ciest ako vychovať úspešného človeka.

Jachting pre dospelých

V klube, aj keď sa primárne zameriavame na mládež, je samozrejme priestor aj pre jachting dospelych.

Ak máte vlastnú loď (a aj keď ju nemáte) a chcete si prísť s niekým zajazdiť, mať pocit, že v prípade problémov má kto pomôcť, jednoducho sa ísť vyblázniť na vodu – ste vítaní.

Ak máte chuť, nič viac nám netreba – budeme radi keď sa nám ozvete a určite spoločne niečo vymyslíme.

Kurzy VPM

Priamo u nás viete absolvovať kurz Vodcu malého plavidla v kategóriach A,B a C.

Kurzy vedieme a organizujeme už od roku 1994. Odvtedy absolvovalo kurzy u nás asi 2000 žiadateľov.

Cieľom kurzu nie je len pripraviť Ťa na skúšku, ale aj poskytnúť základné informácie o tom, ako si plavidlo kúpiť, ako sa o neho starať, aký motor kúpiť, aké má mať parametre a ako sa o taký motor starať.

Máme radi vodu

Väčšina z nás, niektorí celkom alebo aspoň z časti aj profesne, sa pohybuje  okolo lodí a vody už od malička. To samozrejme so sebou prináša množstvo skúseností a znalostí či už teoretických alebo praktických.

Ak teda hľadáte niekoho, kto by vedel poradiť pri kúpe, predaji, stavbe, oprave lode, lodného motora alebo máte jednoducho otázku ohľadom plavby, neváhajte nás kontaktovať. S najväčšou pravdepodobnosťou budeme vedieť pomôcť.

30+ rokov skúseností

Vysoká spokojnosť